Поговоримо про створення сайтів, як про послугу, яка з кожним днем стає доступнішою для  населення. Так ось: створення сайтів – це процес, який на перший погляд може здатися складним, але це не так. Насправді, створення сайтів – це дуже широке поняття. Facebook це сайт і сайт туристичної фірми теж. Формально, обидва є сайтами, але практично вони кардинально відрізняються, як боінг  і дельтаплан. Проте, це не докір, а різниця у рівні і призначенні сайтів. Тому, створення сайтів для турфірми і соц мережі зовсім різне. Сайту турфірми немає потреби бути хоч на соту частину таким функціональним як facebook.

У цій статті мова під про звичайне, побутове  створення сайтів. Я маю на увазі таке  створення сайтів, яке доступне, потрібне, і найголовніше корисне у звичайному житті. Це сайт:

 • майстра який встановлює автономне опалення;
 • сайт туристичної фірми;
 • сайт приватного перукаря;
 • сайт авто майстерні;
 • сайт власника квартири, яку будуть здавати в оренду;

Думаю ви зрозуміли хід моїх думок про створення сайтів.

створення сайтів як послуга стає все більше доступною

С кожним днем, створення сайтів як послуга, стає все більше масовішим явищем. У кожного підприємця, спільноти чи фірми буде свій сайт, так як зараз у більшості користувачів ПК є власна сторінка в соціальних мережах. Одним з факторів такого розвитку є  доступність  створення сайтів.  Іншими словами, створення сайтів це просто: замовив – заплатив – отримав.

Тоді, що ж вас стримує від створення сайтів? Мабуть, надумані вами складнощі у цьому процесі, яких насправді немає. Ми займаємося створення сайтів і зараз я розкажу як це відбувається з моменту “ви захотіли сайт” і до моменту “ви отримали сайт”. Ви здивуєтеся наскільки у нас доступне, зручне і якісне створення сайтів.

ми пропонуємо створення сайту за тиждень*

* зазвичай створення сайту з моменту затвердження макету займає у нас не більше 1 тижня!

П’ять кроків у процесі створення сайтів:

 • 1) Ви зв’язуєтеся з нами і інформуєте який  сайт вас цікавить
 • 2) Ми надсилаємо вам безкоштовний макет сайту
 • 3) Оплачуєте 50% вартості сайту після затвердження макету
 • 4) Реєструєте домен і хостинг сайту (назву сайту) або поручаєте це нам
 • 4) Чекаєте тиждень* і отримуєте сайт
 • 5) Оплачуєте 50% вартості сайту

створення сайтів

* зазвичай створення сайту з моменту затвердження макету займає у нас не більше 1 тижня!

Як бачите, створення сайтів  з нами це не складно, доступно і зручно. Зауважу декілька моментів, на які варто звернути увагу при створенні сайтів зі сторони замовників:

 1.  Від замовника насправді потрібно зовсім небагато: трохи грошей і структура сайту.
 2.  Пояснити що вам подобається: які кольори, стиль можливо вже існуючі сайти
 3.  Пам’ятайте,  що при великому об’ємі інформації, наприклад при створенні інтернет магазину, інтернет магазин здають з “пустими полицями”. А наповнення його товаром, це вже інша платна послуга, особливо, якщо кількість  товарів десь так пару тисяч 🙂 Якщо точніше, наповнення сайту інформацією – це окрема послуга. За винятком, якщо цієї інформації на 5-10 сторінок.
 4.  При створення сайтів варто наперед підготувати інформацію, ціни, прайси і фотоматеріали, щоб одразу після створення сайту наповнити його самостійно, або замовити наповнення.

Ви і не помітите як промине тиждень, створення сайтів залишиться позаду, а у вас з’явиться власний сайт, який відкриє вам нові можливості!

створення сайтів у нас це доступно, зручно і якісно