Прочитавши назву публікації: “Шпаргалка HTML5 російською мовою” -, всі вже здогадалися про що піде мова, але спочатку паруабзаців про HTML5 в цілому.

Роботи над створенням HTML5 стартували в 2004р. і продовжуються до сьогоднішнього дня. HTML5 планується як найбільш універсальна і функціональна версія HTML (англ. HyperText Markup Language) адже у створенні HTML5, тією чи іншою мірою беруть участь такі титани галузі як: Apple, Mozilla, Opera, Microsoft і Google. Зазначу, що саме Google Chrome, на даний момент, підтримує найбільше елементів HTML5

Незважаючи на те, що в HTML5 можуть бути внесені зміни, адже робота над специфікацією HTML5 все ще триває і поки що знаходиться в процесі, розвиток технологій відбувається настільки стрімко, що вже скоро HTML5 буде прийнятий і створювати сайти потрібно буде, користуючись широкими можливостями HTML5!

шпаргалка HTML5 російською допоможе в навчанні

Кодерам і верстальщикам потрібно вчити нововведення, теги і стандарти HTML5 вже сьогодні, адже незважаючи на триваючі роботи над HTML5, деякі його можливості вже цілком успішно використовують при створення сайтів. Природно, що починати вчити HTML5 потрібно з тегів, адже в HTML5 з’явилися нові теги, а деякі старі підтримуватися не будуть. Також в HTML5 прийшло багато тегів з HTML4. І що може бути краще і зручніше у вивченні чогось, ніж шпаргалка? Зустрічайте:

перша в рунеті шпаргалка HTML5 російською мовою

перша в Ренет шпаргалка HTML5 російською мовою

Перша в рунеті шпаргалка HTML5 російською мовою, включає в себе нові елементи HTML5, які раніше масово використовувалися, але прописувалися в назвах стилів. Наприклад footer, header, section, article та інші. Крім цього, шпаргалка HTML5 російською містить всі теги старої версії HTML4, які перейшли в HTML5. Також, шпаргалка HTML5 російською містить теги, які не підтримуються HTML5.

шпаргалка HTML5 російською мовою, зроблена у форматі А4

Перша в рунеті шпаргалка HTML5 російською мовою зроблена у форматі А4, тому Вам буде зручно її роздрукувати і тримати під рукою. Зазначу, що шпаргалка HTML5 російською описує всі теги одним рядком, максимально передаючи призначення тега. Наша шпаргалка HTML5 російською мовою буде постійно доопрацьовуватися і оновлюватися у міру виключення або додавання тегів в HTML5. Завантажити “шпаргалка HTML5 російською” ви можете за посиланням нижче. В архіві ви знайдете два jpg файлу в різних розширеннях.

Скачать – шпаргалка HTML5 на русском

Поблагодарить